Grožio procedūrų komplikacijos ir teisėtumas

inkecijų komplikacijos ir procedūrų teisėtumas

Aš kaip teisininkė jau kurį laiką diskutuoju grožio procedūrų teisėtumo tema, nes jas dažnai atlieka tam teisės neturintys žmonės. 

Žiniasklaidoje netrūksta žmonių pasakojančių savo komplikacijų istorijas, kas nutiko po nekokybiškai atliktų grožio procedūrų, o šiame video licencijuotos gydytojos pačios paminėjo, kokios yra galimos botulino injekcijų komplikacijos bei kodėl estetinė medicina yra ne tik apie grožį, bet ir apie kompetenciją – kitaip tariant, kas apskritai gali nutikti atliekant grožio procedūras ir kodėl taip svarbu rinktis gydytoją dermatovenerologą ar kitą, turintį kompetenciją šias procedūras atlikti (plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, veido ir žandikaulių chirurgas, gydytojas burnos, veido ir žandikaulių chirurgas).

Apie tai, kas gali atlikti injekcijas legaliai aš jau aptariau anksčiau viename iš savo straipsnių.

O šiuo metu svarstomi pakeitimai, kurių metu tikslas suteikti galimybes estetinės medicinos procedūras atlikti ne tik šiuo metu kvalifikaciją turintiems minėtiems gydytojams, tačiau ir kitų specializacijų gydytojams, kurie pabaigtų papildomą kursą apie estetinę mediciną. 

Sukritikavus šias siūlomas pataisas, nustebau kiek negatyvo sulaukiau savo socialiniuose tinkluose būtent iš tų gydytojų, kurie šiuo metu to daryti negali. Visiškai neatsižvelgiama į tai, kas estetinės medicinos paslaugos yra kur kas daugiau nei adatos suleidimas į tam tikras vietas, kad specialių žinių turėjimas ne tik daro dermatoveneralogus pranašesnius ir labiau kvalifikuotus teikti šias medicinines paslaugas, bet ir žinių pagalba užkirsti galimas komplikacijas bei tinkamai žinoti, ką daryti jų atveju.

Daugiau video rasite mano Youtube kanale.

O daugiau teisinių aktualijų visada yra mano Instagrame @greta.uzkur

Prisijunkite prie grupės jau šiandien

Neribota narystė, aiškiai pateikta informacija, prieiga prie išmokų skaičiuolės ir atmintinės DOVANŲ!