Law is not a fair game

Intelektinė nuosavybė

SAVO PREKIŲ ŽENKLĄ APSAUGOKITE JĮ UŽREGISTRUODAMI PIRMIEJI

Sėkmingo prekės ženklo paslaptis – tinkama apsauga

Intelektinė Nuosavybė

Tai kūrybinis žmogaus veiklos rezultatas. Ši teisės sritis apima pramoninės nuosavybės objektus ir autorių teisių objektus. Tiesa, pastariesiems, papildomos registracijos nereikia, apsauga yra taikoma nuo sukūrimo momento ir papildomų veiksmų atlikti nereikia. 

Kitokia situacija yra su sparčiai populiarėjančia prekės ženklo apsauga – prekės ženklo registracija yra būtina norint tinkamai apsaugoti ne tik prekės ženklą, bet ir verslą.

Tinkamai apsaugota intelektinė nuosavybė suteikia verslui daugiau galimybių.

Konsultacijos metu galime pakalbėti dėl kylančių dvejonių ir klausimų, tokių kaip: ar jums reikalingas prekės ženklo registracija, kuo skiriasi pavadinimo patentas ir kokius žingsnius reikia užtikrinti, kad ši apsauga padėtų jūsų verslui augti.

 

 

Pavyzdys nr. 1

Turint jums priklausantį intelektinės nuosavybės objektą  (pvz. prekės ženklo registracija), galite suteikti leidimą jį naudoti ir kitiems asmenims, o už tai gauti papildomų pajamų.

Pavyzdys nr. 2

Turite teisę uždrausti bet kokį jums priklausančios intelektinės nuosavybės objekto disponavimą be jūsų sutikimo. 

Pavyzdys nr. 3

Galite imtis tiek prevencinių, norint išvengti galimų intelektinės nuosavybės pažeidimų, tiek imtis teisinių veiksmų, norint apsaugoti ir ginti savo intelektinės nuosavybės objektus.

Kontaktai

Reikalinga išsami konsultacija? Susisiekime.

Skambinkite