Law is not a fair game

Motinystės išmokos

Motinystės išmokos klausimai yra socialinės apsaugos sritis, kuri tapo viena iš mano konsultuojamų sričių visai netikėtai, kuomet pastebėjau pagrindines problemas, su kuriomis susiduria šeimos pagausėjimą planuojantys ir laukiantys tėvai:

  • skirtinga informacija skirtinguose šaltiniuose; 
  • skirtingai pateikiama informacija konsultuojantis su valstybinėmis institucijomis; 
  • informacija pateikta nepakankamai aiškiai ir suprantamai; 
  • pasiruošimas išmokų skyrimui tampa ilgas ir komplikuotas. 

To pasekoje, prieš du metus gimė pirminis projektas – nuotoliniai seminarai apie motinystės išmokas ir vaiko auginimo atostogas. Seminaras sulaukė didelio susidomėjimo ir padėjo ne vienai šeimai susidėlioti informaciją taip, kad vaiko priežiūros išmokos būtų sudarytos kiek įmanoma palankesnėmis sąlygomis. 

Na, o esant dideliems pokyčiams vaiko priežiūros išmokų skyrimo tvarkoje ir įstatymo pokyčiuose, kurie įsigalioja nuo 2023 m. sausio 1 d. – seminaras buvo pakeistas patogesne alternatyva.

Sukurta uždara VPA grupė Instagram platformoje, kur galima sekti aktualią informaciją, išvengti dezinformacijos ir turėti neribotą prieigą prie tos informacijos, kurios ieško besilaukiantys ir šeimos pagausėjimą planuojantys tėvai.

Šioje grupėje visa informacija pateikiama taip, kad ją būtų lengva rasti ir suprasti. Taip pat, grupėje yra rengiamos ir LIVE transliacijos, kurių metų plačiau aptariame konkrečias temas susijusias su motinystės išmokomis. 

Taip pat, esant poreikiui, yra galimybė registruotis ir į individualią konsultaciją, kurios metu ne tik aptariame kas yra motinystės išmokos ir ko reikia, kad jos būtų skirtos, bet ir:

  • analizuojama konkrečią situaciją,
  • susidėliojame finansiškai palankiausią išmokų gavimo planą,
  • aptariame su darbiniais santykiais ir darbo teise kylančias problemas bei randame galimus sprendimo būdus. 

Žinių pagalba, motinystės išmokos ir vaiko auginimo atostogos 2023 m. gali būti aiškios ir naudingos

Jei konsultacija šiuo metu nereikalinga, bet planuojate šeimos pagausėjimą, kviečiu prisijungti prie privačios grupės Instagram socialiame tinkle.

Po vienkartinės įmokos, turėsite prieigą prie visos informacijos – live sesijų ir įrašų, paaiškinančių naująją tvarką ir kitus aktualius motinystės išmokų klausimų niuansus.

 

Kontaktai

Reikalinga išsami konsultacija? Susisiekime.

Skambinkite