Law is not a fair game

Teisininko konsultacija

Teisininko konsultacija 

Vyksta tiek nuotoliu, tiek raštu, tiek gyvo susitikimo metu. Mūsų komandoje yra keturi skirtingų teisinių sričių specialistai, kurie padės jums ne tik išspręsti teisinio pobūdžio problemas, bet sudarys planą, kaip užkirsti joms kelią.

Kiekviena problema yra individuali 

Kiekvienas atvejis reikalauja individualios teisinės analizės bei strategijos. Atsakymo TAIP/NE nėra, reikia visą informaciją vertinti detaliai, net jei kartais viskas atrodo labai aišku, iš teisinės perspektyvos, situacija visgi gali būti tikrai kompleksinė ir turėti įvairių niuansų, kurie vienaip ar kitaip pakreiptų situacijos strategiją ir sprendimo būdą.

Taigi, teisininko konsultacija gali būti puiki prevencinė priemonė tiek Jūsų verslui tiek ir asmeniniams sprendimams. Taisyti jau atliktas klaidas nei sudaryti sąlygas tokių klaidų išvengimui dažnai kainuoja daugiau tiek laiko tiek pinigų atžvilgiu.

Prekės ženklo registracija

Na pavyzdžiui, norėdami užregistruoti prekės ženklą, paraišką galite susipildyti ir patys, tačiau netinkamas tokios paraiškos pateikimas gali kainuoti ne tik laiko, bet ir pinigų. Todėl teisininko konsultacija gali būti puikus sprendimas, mes atstovaujame įvairius verslus prekių ženklų registravimo procese. Ne kartą yra tekę pasiūlyti klientui ne tik pakoreguoti esamą logotipą ar pavadinimą, bet kai kuriais atvejais, netgi sukurti visiškai naują prekės ženklo identitetą. Taip pat visuomet patariame įmonėms į savo verslą žiūrėti plačiau ir apgalvoti, kokia vizija bei tikslai laukia ir norimo apsaugoti prekės ženklo penkerių metų bėgyje. Ir nors iš pirmo žvilgsnio tokie momentai neatrodo reikšmingi, visa šių ir kitų veiksmų visuma yra atliekama tam, kad būtų pasiekiamas norimas rezultatas ir suteikiama maksimali prekės ženklo apsauga.

tesininko konsultacija teisininke greta uzkuraite workland laisves

E-komercija

Teisininko konsultacija svarbi ir vykdant e-komerciją. Tikriausiai puikiai žinote, kiek papildomos dokumentacijos susidaro norint, kas verslas būtų vystomas atitinkant BDAR keliamus reikalavimus. Labai gaila, kad verslai pačioje pradžioje dažnai nemato poreikio pasikonsultuoti su specialistais, pasirengti BDAR atitikties analizę, susitikrinti turinti dokumentus, sudaryti individualizuotas sutartis. Žinios yra raktas į sėkmę, ir nežinojimas nuo atsakomybės tikrai neapsaugos, tad tiek fiziniai, tiek elektroniniai verslai privalo pasidomėti ne tik apie jų pačių teises ir pareigas, bet ir kokias teises privalo užtikrinti savo klientais, kokiu būdu, apimtimi ir taip išvengti milijoninių baidų.

Sutartys

Šabloninės sutartys neapsaugos jūsų individualių poreikių, neužkirs kelio iš sutartinių santykių kylančių ginčų ir padarys visą tiek ikiteisminė, tiek teisminį ginčų nagrinėjimo procese daug labiau komplikuotu. Tad jei svarstote, kad jums yra reikalingos naujai sudarytos sutartys, pagalvokite, jog teisininko konsultacijos metu galite aptarti kiekvienos sutarties individualizavimą, kad sandoris ne tik būtų sėkmingas bet ir maksimaliai naudingas. 

Motinystės išmokos

Nors tema atrodo tokia elementari, atrodo viskas turėtų būti aišku, visa informacija yra pasiekiama internete, tačiau aplinkui yra girdima ir sutinkama skirtinga informacija. Iš savo praktikos galiu drąsiai pasakyti, kad tai viena, daugiausiai mitais apipinta tema, kuris būsimiems ir esamams tėvams sukelia nemažai baimės ir nežinios. Kažkam pritrūko socialinio motinystės stažo ir išmoka nepriklausė. Kažkas nežinojo, kad dirbant individualiai išmoka nėra mažinama ir ,,atostogomis” nepasinaudojo. Kažkas galvojo, kad darbdavys gali vienašališkai pakeisti darbo sąlygas ar apskritai atleisti iš darbo, nepakovojęs už savo teises prarado darbo vietą.

Taigi, motinystės išmokų konsultacijų metu, su klientais ne tik detaliai išanalizuojame jų individualią situaciją ir aptariame išmokų skyrimo tvarką, bet taip pat aptariame su darbo teise susijusius klausimus, susidėlioajme finansiškai palankiausią išmokų skyrimo planą, kad jokie sklandantys mitai nesugadintų šio gražaus laukimo ir tapimo tėvais laikotarpio. 

Kaip mes galime jums padėti?

  • BDAR
  • E-komercijos
  • Intelektinės Nuosavybės
  • Sutarčių sudarymo klausimais

Taip pat, tesininės konsultacijos metu galime individualiai konsultuoti ir analizuoti:

  • Šeimos teisės
  • Darbo teisės
  • Motinystės išmokų klausimais.

Jūsų teisinę problemą padėsime išspręsti atliekant individualią teisinę analizę. Konsultacijos gali vykti tiek raštu, tiek nuotoliniu būdu ar susitikus gyvai konsultacijos metu.

Linkėjimai

Teisininkė Greta Užkuraitė

Kontaktai

Reikalinga išsami teisininko konsultacija? Susisiekime.

Rašykite

Skambinkite

Užklausos forma

Arba registruokitės užpildydami formą