Apie teisininkę

Greta Užkuraitė

Teisininko konsultacija su Greta Užkuraite

Aš esu teisininkė Greta Užkuraitė ir teisininkų bendruomenės Legal Lovers įkūrėja.

law is not a fair game

Teisė mano gyvenime yra visur: tiek kasdienybėje, tiek profesinėje srityje.

Siekiant teisės magistro laipsnio Mykolo Romerio Universitete, tuo pat metu dirbau grupės, o vėliau ir skyriaus vadove vienoje tarptautinėje įmonėje. Toks intensyvus gyvenimo būdas padėjo man susidėlioti griežtus prioritetus ir tikslus, kurių nenustoju siekti ir savo teisininkės karjeroje.

Darbo patirtis tarptautinėje įmonėje supažindino mane su aviacijos sritimi, suteikė sąlygas įgauti žinių ir patirties keleivių teisės srityje bei panaudoti universitete įgytas darbo teisės žinias praktikoje.

Įvairi praktika

Na, o atlikdama praktiką antstolių ir advokatų kontorose bei pradėjus vykdyti savarankišką veiklą, įgijau žinių ir patirties civilinės teisės srityje. Ypatingai ikiteisminio skolų išieškojimo, šeimos ir sutarčių teisės srityse bei susipažinau su teisinio proceso užkulisiais, praktikoje pasitaikančiomis klaidomis ir teisės aktuose esančiomis spragomis.

Šios žinios padėjo tvirtą pamatą ne tik mano profesiniame kelyje, bet ir paskatino dalintis teisiniais patarimais, edukuoti žmones apie jiems priklausančias teises, pateikiant visą informaciją žmonėms suprantama kalba savo Instagram paskyroje.

atsaukto skrydio kompensacija

Teisininko konsultacija jums iškilusioms bėdoms spręsti

Komanda

Solo praktika tapo komandiniu darbu

Kitų teisės sričių specialistų prisijungimas prie mano komandos yra man didelis įvertinimas ir žingsnis į priekį, kadangi tiek darbai tiek idėjos gali būti generuojamos gerokai greičiau, nes yra sutelkiamos jėgos ir subūriama patikimų ir profesionalių specialistų komanda.

Tad mūsų komandos tikslas yra išspręsti jūsų teisines problemas, atrasti atsakymus bei palankiausius sprendimo būdus, sudėlioti aiškią strategiją konsultacijų metu, kuri padės apginti jūsų teises.

Apie teisinį darbą ne įprastoje kontoroje, o šiuolaikiniame Workland biurų centre