Apie teisininkę

Greta Užkuraitė

teisininko konsultacija su greta uzkuraite

law is not a fair game

Teisė mano gyvenime yra visur: tiek kasdienybėje, tiek profesinėje srityje.

Esu įgijusi teisės magistro laipsnį Mykolo Romerio Universitete ir praktikuoju teisę jau daugiau nei 7 metus.

Turimos žinios padėjo tvirtą pamatą ne tik mano profesiniame kelyje, bet ir paskatino dalintis teisiniais patarimais, edukuoti žmones apie jiems priklausančias teises, pateikiant visą informaciją žmonėms suprantama kalba savo Instagram paskyroje. Taip pat dažnai pasisakau žiniasklaidoje.

Intensyvus gyvenimo būdas dar studijų metais padėjo man susidėlioti griežtus prioritetus ir tikslus, kurių nenustoju siekti ir savo teisininkės karjeroje.

Teisininkės darbo patirtis

– Dirbau tarptautinėje įmonėje grupės ir po to skyriaus vadove, kur įgavau praktikos aviacijos srityje

– Antstolių ir advokatų kontorose atlikau praktiką ir įgijau žinių ir patirties civilinės teisės srityje. Ypatingai ikiteisminio skolų išieškojimo, šeimos ir sutarčių teisės srityse bei susipažinau su teisinio proceso užkulisiais, praktikoje pasitaikančiomis klaidomis ir teisės aktuose esančiomis spragomis.

– Pradėjus savarankišką veiklą 2020 m. kartu atradau susidomėjimą Intelektinės Nuosavybės Teisės sritimi bei susipažinus su visuomenėje esančiomis spragomis ir žinių trūkumų, pradėjau gilinti žinias Motinystės Išmokų temoje, kuri išaugo į seminarus, įvairius projektus, o šiai dienai galiu pasidžiaugti, kad visas darbas ir surinkta informacija yra virtusi į uždarą VPA grupę, prie kurios kasdien prisijungia šeimos pagausėjimo laukiančios šeimos, nes būtent grupėje informacija apie išmokas yra pateikiama suprantama kalba, aiškiai susisteminta ir paaiškinta įvairiais formatais.

Ir tai dar ne viskas, visas darbas ir konsultacijos padėjo pasistūmėti ir su komandos pagalba – suprogramuoti Motinystės išmokų skaičiuoklę, kuri padeda aiškiai įsivertinti prognozuojamas išmokas. Ir visa tai nors atrodo nemažai, bet inovatyvūs sprendimai visad sukasi galvoje, tad tai dar tikrai ne pabaiga. 

tesininko konsultacija teisininke greta uzkuraite workland laisves

Teisininko konsultacija jums iškilusioms bėdoms spręsti

Komanda

Solo praktika tapo komandiniu darbu

Pradėjus solo praktiką, netrukus ji virto į komandinį darbą. Kitų teisės sričių specialistų prisijungimas prie mano komandos yra man didelis įvertinimas ir žingsnis į priekį, kadangi tiek darbai tiek idėjos gali būti generuojamos gerokai greičiau, nes yra sutelkiamos jėgos ir subūriama patikimų ir profesionalių specialistų komanda.

Tad mūsų komandos tikslas yra išspręsti jūsų teisines problemas, atrasti atsakymus bei palankiausius sprendimo būdus, sudėlioti aiškią strategiją konsultacijų metu, kuri padės apginti jūsų teises.

kuo galiu padėti

Teisinių paslaugų kryptys

Didelę konsultacinio darbo dalį užima motinystės išmokų klausimai, ko pasekoje įkūriau Motinystės išmokų centrą, kur rasite visą informaciją vienoje vietoje ir nuorodas į mano sukurtus naudingus resursus būsimiems tėvams.

Taip pat su komanda dirbame sutarčių rengimo srityje ir šia tema esu parašiusi naudingų straipsnių savo tinklaraštyje. 

Ypač mėgstu darbą intelektinės nuosavybės srityje, nes sėkmingo prekės ženklo paslaptis – tinkama apsauga. Esame sėkmingai užregistravę jau ne vieną prekės ženklą ir visuomet atkreipiu dėmesį, kad tai gali padėti išvengti teisinių problemų ateityje. 

 

Teikiame paslaugas ir e-komercijai. Pastebiu, kad dažnai turintys savo el. prekybos verslą padaro teisinių klaidų savo dokumentacijoje, tad suteikiame galimybę susipažinti su šios srities teisinio reguliavimo pagrindais tinklaraštyje. Taip pat esu vedusi ne vieną šios srities seminarą.

Šiandieniniame kontekste ypač aktuali yra mano teisinių paslaugų sfera – duomenų apsauga. Norint išvengti baudų, verslas privalo pasirūpinti, kad jų naudojamos praktikos atitiktų BDAR. Apie duomenų apsaugą taip pat esu parengusi ir straipsnių

Mano tinklaraštyje rasite ir daugiau pasisakymų teisinių aktualijų tema.

Apie teisinį darbą ne įprastoje kontoroje, o šiuolaikiniame Workland biurų centre

naujienlaiškis

Geros informacijos per daug nebūna

Pati nesu didžiausia naujienlaiškių gerbėja ir tikslingai tai vengiau praktikuoti, bet supratau vieną - kad geros informacijos per daug nebūna.

Tad kas domitės teisinėmis aktualijomis ir apie jas norite išgirsti pirmieji, kviečiu prenumeruoti naujienlaiškį pasirenkant iš dviejų temų, o gal net ir jas abi - kasdieninės teisinės aktualijos. Motinystės ir Vaiko Priežiūros Išmokų Naujienos.