Privatumo politika

Ši privatumo politika įsigaliojo nuo 2020 06 19

Atnaujinta: 2023 11 08

BENDROS NUOSTATOS

Šioje privatumo politikoje (toliau, – Dokumentas) yra pateikiama informacija apie mūsų internetinėje svetainėje www.gretauzkuraite.lt (toliau, – Svetainė) naudojamą asmens duomenų tvarkymo praktiką ir sąlygas. Visa informacija yra pateikta išsamiai ir suprantamai, kadangi norime, jog jūs su šiuo Dokumentu atidžiai susipažindintumėte ir nuspręstumėte ar sutinkate su tokiu asmens duomenų rinkimu ir naudojamu ar ne.

Šios Svetainės asmens duomenų valdytojas yra MB Motinystės Išmokų Centrui, įmonės kodas 306391861, registruota adresu Savanorių pr. 278-63, Kaunas ir su mumis galite susisiekti el. paštu: info@gretauzkuraite.lt.

Nesutikus su šiame Dokumente aprašytomis sąlygomis, deja, bet negalėsime jums suteikti paslaugų, kadangi šis Dokumentas yra sukurtas, pagal Europos Sąjungos bendrojo duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 reikalavimus (toliau – Reglamentas), kuris numato kliento ar Svetainės lankytojo apsisprendimo teisę dėl asmens duomenų tvarkymo. Taip pat, jaunesni nei 18 metų, negali teikti jokių asmens duomenų šioje Svetainėje.

SAVOKOS

Dokumentas – www.gretauzkuraite.lt patvirtinta Privatumo Politika.

Svetainė – Gretos Užkuraitės internetinė svetainė, kurioje dabar lankotės.

KAM YRA TAIKOMAS ŠIS DOKUMENTAS?

Šiame dokumente numatytos sąlygos bus taikomos kiekvieną kartą lankantis mūsų Svetainėje bei naudojantis teikiamomis teisinėmis paslaugomis ir turiniu, pavyzdžiui:

 • peržiūrint ir užsisakant mūsų siūlomas paslaugas;
 • lankantis svetainėje;
 • susisiekus su mumisi;
 • prenumeruojant naujienlaiškį.

Šios sąlygos yra taikomos nepriklausomai nuo įrenginio tipo, kurio pagalba lankotės mano Svetainėje (mobilus telefonas, planšetinis kompiuteris, kompiuteris, televizorius ar kt.).

Visi Svetainėje renkami duomenys yra tvarkomi ir saugomi Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatyta tvarka. Taip pat, yra naudojami galimi techniniai ir administraciniai sprendimai, kurie padeda užtikrinti, jog jūsų pateikti asmens duomenys būtų apsaugoti nuo praradimo ar neteisėto naudojimo.

Apie šio Dokumento pakeitimus pranešime patalpindami naują informaciją šioje Svetainėje, nurodydama atnaujinimo datą pačiame viršuje, kuri ir bus laikoma nauja Dokumento įsigaliojimo data.

KOKIE ASMENS DUOMENYS YRA TVARKOMI IR KOKIU PAGRINDU?

Šioje Svetainėje gali būti tvarkomi jūsų asmens duomenys, gauti vienu iš žemiau pažymėtų būdų:

 • klientų ir/arba Svetainės lankytojų pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, telefono numeris, banko sąskaitos duomenys), kurie naudojami šiems tikslams: paslaugų užsakymui patvirtinti, siunčiant užklausos formas, prenumeruojant naujienlaiškį.
 • lankantis šioje Svetainėje, mes gauname informaciją apie jūsų naudojamą įrenginį, jo tipą, technines charakteristikas, operacinės sistemos versijas, naudojamos naršyklės versijas. Ši informacija yra automatiškai gaunama ir suteikiama man jūsų naršyklės pagalba.
 • fiksuojant IP adresus, kurie yra naudojami mano Svetainėje tam, kad turėtumeu galimybę tinkamai analizuoti šią Svetainę, tendencijas, stebėti vartotojų atliekamus veiksmus, bendram informacijos naudojimui.

KOKIU BŪDU YRA RENKAMI JŪSŲ ASMENS DUOMENYS?

 • Apsilankant mūsų Svetainėje;
 • pateikiant užsakymą;
 • pateikiant užklausą;
 • sutinkant su slapukų taisyklėmis ir jų įdiegimu į jūsų įrenginį;
 • prenumeruojant naujienlaiškius;
 • kitu būdų pateikiant savo duomenis mūsų Svetainėje.

KAIP IR KIEK LAIKO YRA SAUGOMI JŪSŲ ASMENS DUOMENYS?

 • Klientų ir/arba mano Svetainės lankytojų pateikti asmens duomenys saugomi 5 metus nuo paskutinio pasinaudojimo www.gretauzkuraite.lt teikiamomis palsaugomis. Praėjus 5 metų terminui, saugomi asmens duomenys bus ištrinami tokiu būdu, kuris neleis jų atgaminti.
 • Esant nenumatytoms aplinkybėms, kurių metu kyla grėsmė asmens duomenų saugumui, imsimės visų priemonių apsaugoti jūsų duomenis bei nedelsiant jus apie tai informuosiu.

KAM YRA PERDUODAMI JŪSŲ ASMENS DUOMENYS?

Jūsų asmens duomenys gali būti perduoti:

 • Lietuvos Respublikos valstybei priklausančioms institucijoms, asmenims, kuriems yra pavesta vykdyti įstatymuose numatytas funkcijas;
 • asmens duomenų tvarkytojams, tokiems kaip IT specialistams, Svetainės administravimą teikiančioms įmonėms, apmokėjimų tarpininkams, apskaitą tvarkančiai įmonei ar asmeniui ir kitiems subjektams, kurios padeda vykdyti mūsų veiklą.

JŪSŲ, KAIP DUOMENŲ SUBJEKTO TEISĖS:

 • žinoti apie jūsų asmens duomenų tvarkymą;
 • susipažinti su mūsų asmens duomenų tvarkymo politika ir procedūra;
 • reikalauti, kad neteisingai pateikti asmens duomenys būtų ištaisyti;
 • reikalauti būti pamirštam, tokiu būdu sustabdant bet kokį asmens duomenų tolimesnį tvarkymą ir ištrinant turimus bei saugomus asmens duomenis;
 • esant teisėtam pagrindui, kreiptis dėl jūsų asmens duomenų apribojimo;
 • kreiptis dėl jūsų asmens duomenų perkėlimo, kuris gali būti atliekamas tik esant ir užtikrinant saugias technines priemones, kurios neturėtų neigiamos įtakos asmens duomenų saugumui;
 • pateikti skundą dėl asmens duomenų tvarkymo kompetentingai institucijai, jeigu manote, kad Jūsų asmens duomenys tvarkomi pažeidžiant teisės aktų reikalavimus;

SLAPUKAI IR JŲ NAUDOJIMAS

Siekiant pagerinti jūsų naršymo Svetainėje kokybę – naudojami slapukai (angl. cookies).

Slapukai – informacijos elementai, saugomi jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda atpažinti jus kaip ankstesnį mūsų Svetainės lankytoją, išsaugoti jūsų lankymosi istoriją, pritaikyti tinklapio turinį, užtikrinti sklandų tinklapio veikimą, taip pat gali leisti stebėti lankymosi tinklapyje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie tinklapio lankytojų skaičių. Analizuodama šiuos duomenis galime Svetainę tobulinti, padaryti ją patogesne naudojimui.

Jūs galite bet kada pakeisti nustatymus savo įrenginiuose ir ištrinti įrašytus slapukus. Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite savo naršyklėje slapukus išjungti. Išsamesnės nepriklausomos informacijos apie slapukus galite rasti kitose interneto svetainėse, pvz., http://www.allaboutcookies.org, kur rasite informacijos apie tai kaip išjungti slapukus, pašalinti slapukus, kurie jau yra Jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, paskaitykite savo telefono naudojimo instrukciją.

SUSISIEKITE

Prašymus, paklausimus ar skundus dėl jūsų asmens duomenų apsaugos galite pateikti el. paštu info@gretauzkuraite.lt Atsakymai į tokius prašymus pateikiami ne vėliau kaip per 30 darbo dienų.Mums nepavykus jums padėti, turite teisę kreiptis į Valstybinę Duomenų Apsaugos Inspekciją.