Geriausias įvertinimas - jūsų nuoširdus atsiliepimas

Atsiliepimai

Esu Daktarė Odontologė, žmogus, kuriam teisinių paslaugų pasaulis yra visiškai svetimas ir nesuprantamas. Visi teisininkai man atrodydavo šalti ir neprieinami, bet tik ne Greta. Susipažinau su Greta instagrame, Jai dar manęs nežinant. Ir supratau, kad drąsiai galiu kreiptis. Nenusivyliau. Atsakymas buvo greitas ir konkretus, malonus ir efektyvus. Darbo rezultatas - būtent toks kokio man reikėjo. Esu labai laiminga, kad atsirado instagramas, kur aš galėjau rasti puikų specialistą. Ačiū Greta, kad esi !
Gydytoja Odontologe
Valentina Kvaraciejienė
Odontologė, „Vivadent“ odontologijos klinikos iniciatorė bei įkūrėja

Gretos paslaugomis naudojausi ne kartą, kreipiausi ir dėl motinystės išmokų klausimų ir dėl paslaugų teikimo sutarties sudarymo. Mano klausimai buvo atsakyti, viskas puikiai išaiškinta, o Greta pasižymi puikiomis asmeninėmis savybėmis - yra labai kantri, bendrauja maloniai ir profesionaliai.
www.cekanauskiene.lt
Viktorija Cekanauskiene - seo - teise - teisininke Greta Uzkuraite
Viktorija Cekanauskienė
SEO ir CRO specialistė
Esu labai dėkinga Gretai, nes konsultacijos metu labai aiškiai paaiškino dalykus, kurie iki tol atrodė sunkiai suprantami. Iki konsultacijos jaučiausi pasimetusi ir bijojau įgyvendinti vieną idėją, tačiau po konsultacijos jaučiuosi saugesnė ir tvirtesnė, nes žinau, kad nepažeisiu kitų vartotojų teisių. Rekomenduoju!
Visada malonu, kai specialistas kalba paprastam žmogui suprantama kalba. Todėl mes be galo džiaugiamės atradę Gretą- jos žinios, profesionalumas, greitis perteikiamas su tokia šiluma ir taip aiškiai, jog belieka tik atsikvėpti , žinant, jog klinikos ir kitų mano veiklų teisiniai klausimai gerose rankose. Ačiū už tokį malonų ir produktyvų bendradarbiavimą, kuo didžiausios sėkmės!
Indre Plesyte-Butiene
Indrė Plėštytė - Būtienė
Mama aš sergu klinika
Turėjau iššūkį su sutarties vienašališku nutraukimu remiantis paveldėjimo teise, bet iki galo nežinojau ar sutartis yra teisėtai nutraukta. Nežinojau kokias teisiškai pagrįstas pretenzijas galiu kelti šaliai, nutraukusiai sutartį. Greta išanalizavo visas sutartis, dokumentus ir pagal tai parengė ne tik teisiškai argumentuotą pretenziją, bet konsultavo, kad suprasčiau kokia yra situacija ir kokios galimos pretenzijos ribos ir kitų šalių atsakomybės. Beliko tik apsispręsti ar spręsti ginčą taikos keliu ar pasukti teisiniu - teisminiu keliu. Po konsultacijos su Greta jaučiausi žinanti visas galimas opcijas ir buvau užtikrinta dėl savo teisių gynimo būdų.
Pardavimu specialiste marija ivanaviciene sypsosi fotografuojama
Marija Ivanavičienė
Pardavimų specialistė
Apie Greta sužinojau is Instagramo. Savo profilyje ji šneka apie teisę paprasta kalba, kad tai galėtų suprasti ir paprastas žmogus. Pradėjusi sekti jos profilį greitai tapau ir jos kliente! Jos užvesta tema apie motinystės išmokas, iškėlė klausimų dėl mano asmeninės situacijos ir aš jai parašiau. Labai dėkoju, Greta, už tavo greitą reagavimą į mano užklausą. Atsakei, patarei kaip daryti ir visos abejonės buvo išspręstos per savaite!
Šauni, jauna teisininkė, puikiai išmananti savo darbą ir besidominti savo srities naujovėmis. Keletą kartų reikėjo teisininko patarimo gan konfidencialiais klausimais, todėl kreipiausi į Gretą, kuria žinojau kad galiu visiškai pasitikėti. Niekada nenuvylė. Į visus savo klausimus gavau aiškius ir išsamius atsakymus.
Gydytoja veterinarė klinikoje gydo pacientą šuniuką labradorą
Rūta Noreikaitė
Veterinarijos gydytoja
Labai ačiū, kad pagelbėjai. Aiškiai ir suprantamai pateikta informacija padėjo su wizzair bilietais, už kuriuos atgavome pinigus.
Plauku meistre Gintare musteikaite
Gintarė Musteikaitė
Plaukų meistrė - Domini salonas

Jūsų nuomonė - svarbi

Bendravote su Greta? Palikite atsiliepimą.