Pirkimo pardavimo taisyklės

Šios pirkimo pardavimo taisyklės įsigaliojo nuo 2021 01 08.


Pirkdami teisines paslaugas www.gretauzkuraite.lt internetinėje svetainėje, jūs sutinkate sudaryti nuotolinių teisinių paslaugų sutartį.

Atidžiai perskaitykite informaciją prieš patvirtindami užsakymą. Jeigu turite klausimų dėl šių pirkimo pardavimo taisyklių, rašykite į info@gretauzkuraite.lt.

Visų šioje svetainėje teisinių paslaugų teikėja esu aš – Greta Užkuraitė, dirbanti pagal individualios veiklos pažymos nr. 965162. Perkamos teisinės paslaugos yra suteikiamos nuotoliniu būdu – atsakymu į bendrą teisinį klausima el. paštu arba suteikiant prieigą prie tiesioginio video-seminaro.


Greita nuotolinė konsultacija 

Ši paslauga yra sukurta tiems, kurie turi ir nori paklausti vieno teisinio klausimo ir gauti greitą atsakymą per 24h.

Įsitikinkite, jog jūsų pateiktas klausimas yra iš mano konsultuojamos srities. Tuomet, apmokėkite padarydami pavedimą į nurodytą banko sąskaitą. 

Savo teisinį klausimą palikite komentarų laukelyje prieš patvirtinant mokėjimą arba atlikus pavedimą, atsiųskite savo teisinį klausimą šiuo el.paštu: konsultacija@gretauzkuraite.lt. Atsakysiu tik į vieną klausimą, o jei klausimų bus daugiau – atsakysiu tik į pirmąjį.

Visi atsakymai yra bendro pobūdžio, kadangi individualus atsakymas reikalauja išsamaus teisinio nagrinėjimo ir analizės.

 

Video-seminaras apie Motinystės Išmokas

Šis video-seminaras apie motinystės išmokas yra skirtas visiems būsimiems, esamiems ir šeimos pagausėjimą planuojantiems tėvams. Seminaro tikslas yra pakankamai trumpai, bet išsamiai pateikti visą informaciją, kurią jums svarbu žinoti, jeigu planuojate pasinaudoti valstybės skirtomis motinystės išmokomis.

Seminaro metu, nuo A iki Z papasakosiu, kas yra socialinis ligos ir motinystės stažas, kodėl jis yra svarbus ir kaip jį pasitikrinti. Taip pat, detaliai ir suprantamai paaiškinsiu kokios yra išmokų rūšys, kaip jos yra diferencijuojamos ir į ką atkreipti dėmesį norint jas turėti kuo palankesnes.

Šis video-seminaras yra orientuotas į dirbančius, savarankišką veiklą vykdančius ar planuojančius tai daryti ateityje tėvus, kadangi jo metu bus kalbama ir analizuojamos išmokų gavimo procedūros, bet ne pašalpų skyrimo taisyklės.

Visa informacija per kur galėsite stebėti šį video-seminarą bus suteikiama kelios dienos prieš seminaro datą, o seminaro dieną gausite visą instrukciją ir nuorodas.


Seminaro medžiaga bei įrašas nebus suteikiamas, tad svarbu, kad įsivertintumėte savo dalyvavimo tiesioginės transliacijos metu galimybes.Apmokėjimas

Apmokėjimas už nuotolines teisines paslaugas po jų suteikimo nėra grąžinamas. Jeigu persigalvojote ir esate apmokėję, tačiau paslauga dar nėra suteikta, galite atgauti visą sumą, iš anksto informavę mane el. paštu info@gretauzkuraite.lt.

Nuotolinių teisinių paslaugų kainos yra išdėstytos prie paslaugų aprašymo. Visi su kaina susiję pakeitimai gali būto daromi tik prieš gaunant apmokėjimus. Tad jeigu esate apmokėję, jokie papildomi mokesčiai nebus pridedami.

Apmokėjimai šioje internetinėje svetainėje gali būti atliekami per Payser arba standartiniu bankiniu pavedimu. Primenu, kad pasirinkus pastarąjį būdą, užsakymas bus pradėtas vykdyti tik gavus apmokėjimą į banko sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje įrašykite Jūsų užsakymo numerį.

Jeigu jums reikalinga sąskaita faktūra už suteiktas teisines paslaugas, rašykite į info@gretauzkuraite.lt ir aš jums ją atsiųsiu.


Kita

Visa informacija yra suteikiama lietuvių kalba. Jeigu pildant užsakymo duomenis padarėte klaidą, galite informuoti atsakydami į el. laišką apie užsakymo patvirtinimą arba kontaktuodami tiesiogiai info@gretauzkuraite.lt.