Pirkimo pardavimo taisyklės

Šios pirkimo pardavimo taisyklės įsigaliojo nuo 2021 01 08.

Atnaujinta nuo 2023-11-07

Pirkdami teisines paslaugas www.gretauzkuraite.lt internetinėje svetainėje, jūs sutinkate sudaryti nuotolinių teisinių paslaugų sutartį.

Atidžiai perskaitykite informaciją prieš patvirtindami užsakymą. Jeigu turite klausimų dėl šių pirkimo pardavimo taisyklių, rašykite į info@gretauzkuraite.lt.

Šioje svetainėje parduodami elektroniniai produktai priklauso MB Motinystės Išmokų Centrui, įmonės kodas 306391861, registruota adresu Savanorių pr. 278-63, Kaunas. Perkami elektroniniai produktai yra suteikiamos nuotoliniu būdu – siunčiant informaciją el. paštu arba suteikiant prieigą prie uždaros grupės Instagram platformoje.

Greita nuotolinė konsultacija 

Ši paslauga yra sukurta tiems, kurie turi ir nori paklausti vieno teisinio klausimo ir gauti greitą atsakymą per 24h.

Įsitikinkite, jog jūsų pateiktas klausimas yra iš mano konsultuojamos srities. Tuomet, apmokėkite padarydami pavedimą į nurodytą banko sąskaitą.

Savo teisinį klausimą palikite komentarų laukelyje prieš patvirtinant mokėjimą arba atlikus pavedimą, atsiųskite savo teisinį klausimą šiuo el.paštu: konsultacija@gretauzkuraite.lt. Atsakysiu tik į vieną klausimą, o jei klausimų bus daugiau – atsakysiu tik į pirmąjį.

Visi atsakymai yra bendro pobūdžio, kadangi individualus atsakymas reikalauja išsamaus teisinio nagrinėjimo ir analizės.

 

Uždara grupė apie Motinystės Išmokas

Šis uždara grupė apie motinystės išmokas yra skirtas visiems būsimiems, esamiems ir šeimos pagausėjimą planuojantiems tėvams. Grupės tikslas yra aiškiai ir išsamiai pateikti visą informaciją, kurią jums svarbu žinoti, jeigu planuojate pasinaudoti valstybės skirtomis motinystės išmokomis.

Uždaroje grupėje, nuo A iki Z papasakosiu, kas yra socialinis ligos ir motinystės stažas, kodėl jis yra svarbus ir kaip jį pasitikrinti. Taip pat, detaliai ir suprantamai paaiškinsiu kokios yra išmokų rūšys, kaip jos yra diferencijuojamos ir į ką atkreipti dėmesį norint jas turėti kuo palankesnes.

Uždara grupė yra orientuota į dirbančius, savarankišką veiklą vykdančius ar planuojančius tai daryti ateityje tėvus, kadangi jo metu bus kalbama ir analizuojamos išmokų gavimo procedūros, bet ne pašalpų skyrimo taisyklės.

Visa informacija, kaip galite prisijungti prie grupės bus išsiųsta el. paštu, gavus apmokėjimą.

Apmokėjimas

Apmokėjimas už nuotolines elektronines paslaugas po jų suteikimo nėra grąžinamas.

Nuotolinių elektroninių produktų kainos yra išdėstytos prie paslaugų aprašymo. Visi su kaina susiję pakeitimai gali būto daromi tik prieš gaunant apmokėjimus. Tad jeigu esate apmokėję, jokie papildomi mokesčiai nebus pridedami.

Apmokėjimai šioje internetinėje svetainėje gali būti atliekami per Payser arba standartiniu bankiniu pavedimu. Primename, kad pasirinkus pastarąjį būdą, užsakymas bus pradėtas vykdyti tik gavus apmokėjimą į banko sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje įrašykite Jūsų užsakymo numerį.

Sąskaita faktūra gausite kartu su informacija apie įsigytą elektroninį produktą, tačiau, jeigu kiltų nesklandumų, ar dėl techninių kliučių šios informavijos negausite, rašykite į info@gretauzkuraite.lt ir mes jums ją atsiųsiu.

 

Kita

Visa informacija yra suteikiama lietuvių kalba. Jeigu pildant užsakymo duomenis padarėte klaidą, galite informuoti atsakydami į el. laišką apie užsakymo patvirtinimą arba kontaktuodami tiesiogiai info@gretauzkuraite.lt.