Atrandu - Konsultuoju - Ginu

Aš ir mano komanda padėsime išspręsti įvairias teisines problemas, pritaikydami palankiausius teisinius sprendimo būdus, kurių dėka apginsite savo teises.

Apie mane

Aš esu teisininkė Greta Užkuraitė ir teisininkų bendruomenės Legal Lovers įkūrėja. Teisė mano gyvenime yra visur: tiek kasdienybėje, tiek profesinėje srityje.

Siekiant teisės magistro laipsnio Mykolo Romerio Universitete, tuo pat metu dirbau grupės, o vėliau ir skyriaus vadove vienoje tarptautinėje įmonėje. Toks intensyvus gyvenimo būdas padėjo man susidėlioti griežtus prioritetus ir tikslus, kurių nenustoju siekti ir savo teisininkės karjeroje. Darbo patirtis tarptautinėje įmonėje supažindino mane su aviacijos sritimi, suteikė sąlygas įgauti žinių ir patirties keleivių teisės srityje bei panaudoti universitete įgytas darbo teisės žinias praktikoje.

Na, o atlikdama praktiką antstolių ir advokatų kontorose bei pradėjus  vykdyti savarankišką veiklą, įgijau žinių ir patirties civilinės teisės srityje. Ypatingai ikiteisminio skolų išieškojimo, šeimos ir sutarčių teisės srityse bei susipažinau su teisinio proceso užkulisiais, praktikoje pasitaikančiomis klaidomis ir teisės aktuose esančiomis spragomis. Šios žinios padėjo tvirtą pamatą ne tik mano profesiniame kelyje, bet ir paskatino dalintis teisiniais patarimais, edukuoti žmones apie jiems priklausančias teises, pateikiant visą informaciją žmonėms suprantama kalba savo Instagram paskyroje.

Šiai dienai, mano teisinė veikla ir tikslai auga bei plečiasi, kadangi solo praktika tapo komandiniu darbu ir bendradarbiavimu su kitais teisės sričių specialistais, tam, kad teisinė pagalba jums būtų suteikiama įvairiose teisės srityse. Kitų teisės sričių specialistų prisijungimas prie mano komandos yra man didelis įvertinimas ir žingsnis į priekį, kadangi tiek darbai tiek idėjos gali būti generuojamos gerokai greičiau, nes yra sutelkiamos jėgos ir subūriama patikimų ir profesionalių specialistų komanda.

Tad mūsų komandos tikslas yra išspręsti jūsų teisines problemas, atrasti atsakymus bei palankiausius sprendimo būdus, sudėlioti aiškią strategiją konsultacijų metu, kuri padės apginti jūsų teises.

Video-seminaras
apie
motinystės išmokas vyks
spalio 4 d.

Paslaugų sritys

Darbo teisė

Darbo teisė yra viena mano pirmųjų sričių, kurioje universitete įgytas teorines žinias pradėjau taikyti praktikoje ir netgi ne tik nacionaliniu, bet ir tarptautiniu lygmeniu. Konsultuoju darbdavius sutarčių, darbo tarybos bei su darbo santykiais susijusiais klausimais. Taip pat konsultuoju ir darbuotojus apie jiems LR Darbo Kodekse numatytas teises bei lengvatas.

 

Sutarčių rengimas, peržiūrėjimas

Sutarčių teisėje vadovaujuosi principu, jog norint tinkamai apginti savo teises, sutarčių individualizavimas yra būtinas. Padedu klientams išanalizuoti jų poreikius, o juos atradus, parengiu sutartį taip, jog ji maksimaliai apsaugotų ir tinkamai atitiktų klientų turimus lūkesčius. Individualų sutarčių rengimą teikiu šiose srityse: paslaugų, vartojimo, rangos, nuomos, pirkimo-pardavimo sutartyse. Taip pat atlieku įvairių sutarčių peržiūrą su išsamia analize.

 

Šeimos teisė

Teikiu informaciją  santuokos nutraukimo, vaikų išlaikymo ir gyvenamosios vietos nustatymo, turto padalijimo klausimais ikiteisminėje ginčo stadijoje. Rengiu įvairius teismo dokumentus, kurie yra reikalingi sklandžiai teisminio proceso eigai. Ne visos sutuoktinių poros turi keliauti į teismo salę. Esant poros bendrai vizijai skyrybų metu sutaupyti laiko ir pinigų, visą procesą galima sėkmingai įgyvendinti to išvengiant.

 

Motinystės išmokų klausimai

Konsultuoju būsimus, esamus ir šeimos pagausėjimo laukiančius tėvus motinystės išmokų klausimais, padedu susidaryti planą ir esamos situacijos analizę, tam, kad esant galimybei būtų sukauptas reikalingas darbo stažas bei gaunama finansiškai palankiausia išmoka. Ši paslauga yra ypatingai naudinga asmenims, kurie vykdo savarankišką veiklą, kadangi motinystės išmokai gauti yra vertinama daugiau kriterijų, kurių nežinojimas gali užkirsti kelią išmokos gavimui. Jeigu jums reikalinga tiesiog bendrinė informacija, kuri būtų pateikta aiškiai ir suprantamai, tuomet kviečiu sekti naujienas ir sudalyvauti mano greitu metu rengiamame video seminare apie motinystės išmokas. Daugiau infiormacijos galite sužinoti paspaudę ant nuorodos arba susisiekdami su manimi asmeniškai.

Keleivių teisė

Su keleivių teise dirbu nuo 2014 metų ir kas mane pažįsta, žino, mano atsidavimą tiek aviacijai, tiek ir šiai teisės sričiai. Dėl nemažos patirties ir sukaupto žinių bagažo, teikiu teisines paslaugas tiek fiziniams asmenims, tiek ir kelionių agentūroms. Konsultuoju skrydžių, kelionių paketų klausimais, padedu susigrąžinti oro uosto mokesčius, visą už kelionę sumokėtą pinigų sumą ar skrydžiui priklausiančią kompensaciją, jeigu skrydis buvo atšauktas, vėlavo ar turėjote nesklandumų su pamestu/sugadintu registruotu bagažu.

Konsultacija

Didžiają dalį savo klientų konsultuoju nuotoliniu būdu, kadangi toks teisinės pagalbos formatas yra greitesnis, lankstesnis ir atitinkantis šiuolaikinio gyvenimo tempą. Išsamios konsultacijos metu, mes kartu susisiekiame mums patogiu būdu, aš išsamiai susipažinu su jūsų  situaciją, atidžiai ją išanalizuoju ir pateiu jums tinkamą teisinį sprendimo būdą. Toks konsultavimas vyksta pagal jūsų poreikį: telefonu, vaizdinio pokalbio ar gyvo susitikimo metu. Taip pat teikiu greitos nuotolinės konsultacijos paslaugą. Ji skirta jums, jeigu turite vieną teisinį klausimą, į kurį norėtumėte gauti bendro pobūdžio atsakymą per 24h. Apie šią paslaugą galite paskaityti plačiau paspaudus ant nuorodos. 

Greita teisinė konsultacija

Darbo principai

Visuomet laikausi nuomonės, jog net ir patys sudėtingiausi dalykai gali būti paaiškinti trumpai ir aiškiai. Teisė tikrai nėra konkreti ir lengvai suprantama, atvirkščiai – norint gerų rezultatų, neretai tenka skaityti tarp eilučių ir ieškoti atsakymo ne vienoje vietoje. Tad tiek mano tiek mano komandos darbo principas yra suprasti klientų teisinę problemą, surasti palankiausią teisinį sprendimo būdą ir visa tai paaiškinant suprantama žmonių kalba.

Kontaktai

Teisininke Greta Uzkuraite prie plytu sienos Holas bare Kaune

Greta Užkuraitė

Reikalinga išsami konsultacija? Susisiekime.

Teisiniai patarimai visiems suprantama kalba -Instagram'e

Atsiliepimai

Naujienos

BDAR-bauda-teisininko-konsultacija-greta-uzkuraite

BDAR 5 metų sukaktuvės pažymėtos rekordine bauda

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR) įsigaliojo 2018 m. gegužės 25 d. Per šį penkerių metų laikotarpį baudų skaičius už netinkamai tvarkomus ir/ar valdomus asmens duomenis vis daugėja, bet tendencingumą galime pamatyti – didžiausias baudas gavo tokios kompanijos kaip Google, Amazon, Meta.

Skaityti toliau »

6 MITAI APIE NAUJĄ VAIKO PRIEŽIŪROS IŠMOKŲ SKYRIMO TVARKĄ

Nuo 2023 m. sausio 1 d. keičiasi vaiko priežiūros bei tėvystės išmokų skyrimo tvarka. 

Projektas jau yra patvirtintas, o pokyčių nuo dabartinės išmokų skyrimo tvarkos yra tikrai nemažai. Žinote, ko dar yra nemažai? Klaidingos informacijos. Jos pilna visur, nuo įvairių Facebook grupių, forumų, iki neaiškių ir klaidinančių „ekspertų“ patarimų.

Skaityti toliau »